Uključite se na webinar “Zdravstveni djelatnici u borbi s COVID- 19“

Kako se zdravstveni radnici nose s COVID-19? Kako izgleda svakodnevni rad s pacijentima za vrijeme COVID-19? Boje li se zdravstveni radnici COVID-19? Kako se nositi sa strahom od zaraze? Može li cijepljenje utjecati na plodnost žena i muškaraca? Smiju li se žene koje doje cijepiti? Smiju li se trudnice cijepiti?

Devet komora u zdravstvu, u sklopu kampanje Imaš znanje, budi primjer! organizira webinar “Zdravstveni djelatnici u borbi s COVID- 19”.  Sudjelovanje na webinaru je besplatno, a na njega se možete uključiti u četvrtak, 18. veljače u 18 sati.

Želim se prijaviti na webinar: rebrand.ly/Prijavi-se-na-drugi-webinar
Nakon prijave u četvrtak ćete na mail dobiti link za uključenje u webinar.

Na početku webinara će specijalist ginekologije i porodništva  Boris Ujević, prim. dr.med.   kroz intervju koji će voditi Vesna Štefančić Martić, dr.med., dati odgovore na ključna pitanja o cijepljenju trudnica ili dojilja te o tome utječe li cijepljenje na plodnost žena ili muškaraca.
Sudionici webinara su fizioterapeutkinja Iva Lončarić Kelečić, dipl. physioth., radiološka tehnologinja Monika Likić, mag. radiol. tech., predstojnica Katedre za zdravstvenu i kliničku psihologiju s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu, dr.sc. Anita Lauri Korajlija, glavna sestra Klinike za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević, Danijela Miše, mag.med.techn. i primalja Banana Kunina, bacc.obs.

Moderatori webinara su dr. sc. Biljana Kurtović, magistra sestrinstva i dopredsjednik Hrvatske komore fizioterapeuta Zoran Filipović, bacc. physioth.

Ako niste pogledali prvi webinar “Vrhunski hrvatski stručnjaci o cijepljenju protiv COVID-19”, koji je organiziran krajem siječnja u sklopu javnozdravstvene kampanje “Imaš znanje, budi primjer!” možete ga pogledati ovdje https://bit.ly/Pogledaj_webinar_o_cijepljenju

Organizatori javnozdravstvene kampanje “Imaš znanje, budi primjer!” su Hrvatska komora dentalne medicine, Hrvatska komora fizioterapeuta, Hrvatska komora medicinskih biokemičara, Hrvatska komora medicinskih sestara, Hrvatska komora primalja, Hrvatska komora zdravstvenih radnika, Hrvatska liječnička komora, Hrvatska ljekarnička komora i Hrvatska psihološka komora.